Profil společnosti

Profil společnosti

Kvalita, servis, péče o zákazníka

Již od svého založení v roce 1827 patří společnost CIMCO k nejvýznamnějším distributorům ručního profi - nářadí. Za zmínku stojí, že v roce 2022 oslavila své 195 jubileum. Tato rodinná firma se vytvářela po dobu osmi generací a v současné době čítá kolem 150 zaměstnanců. Roční obrat této firmy činí cca. 45.000.000 EUR. Díky intenzivním vztahům se zákazníky a koncovými uživateli se podařilo firmě CIMCO umístit na trh bezmála 5.000 nabízených produktů. Na základě dlouhodobého zlepšování kvality svých výrobků obdržela tato společnost v roce 1999 certifikát jakosti dle normy DIN EN ISO 9001. Díky dobře zvolené strategii firmy orientované především na kvalitu a péči o zákazníka obsadila významný podíl na německém trhu.

Spolupráce s německými výrobci a dodavateli přinesla plody i v oblasti zahraničního odbytu. Firma CIMCO se stala jednou z nejvýznamnějších exportních společností kvalitního ručního nářadí prakticky do všech evropských zemí. Krédem společnosti bude vždy především spokojený zákazník.

NÁŘADÍ CIMCO s.r.o.

V oblasti prodeje kvalitního nářadí pro elektrikáře působí firma CIMCO na českém trhu více než 20 let. Po tuto dobu si našla své spokojené zákazníky v řadách odborníků, techniků,ale i domácích kutilů. Od roku 2001 byla zastupována na českém i slovenském trhu firmou Richard Kapoun – CIMCO,která se posléze transformovala do nové společnosti NÁŘADÍ CIMCO s.r.o..

Tato společnost se nadále snaží dle vzoru německého partnera kvalitně nabízet celý sortiment zboží a tím plně uspokojovat potřeby svých zákazníků.

Veškeré vaše dotazy a ostatní informace vám rádi poskytneme na uvedených kontaktech.

Kontaktujte nás

Mé poděkování patří především Vám.

Richard Kapoun (jednatel firmy)

Richard Kapoun